Tribal Coat Kunstlederen jas zwart van Tribal Coat

Kies je maat

Kies je maat

Uit voorraad leverbaar

Delen

Code SAVE15 Kopieer de code
*Geldig vanaf een minimale bestelwaarde van € 49,99. Alle uitsluitingen van de promotie vind je HIER. Afgeprijsde artikelen zijn uitgesloten van deze promotie. Kan niet met andere promoties worden gecombineerd. De 15% korting zal worden toegepast na het invullen van de code. Geldig t/m 22-07-2025.
*Minimale bestelwaarde € 99,99. De verzendkosten zullen automatisch in mindering worden gebracht. Geldig t/m 31-07-2025.

Kopen op rekening

Gratis retourneren

30 dagen retourrecht

Uitstekende service

Klassieke jas "Tribal Coat" met voering van 100% polyester:

- 2 steekzakken

- 1 binnenzak met knoop

- 1 binnenzak met rits

- 1 mobiele telefoonzakje met haak-en-oog sluiting



Zelfs Blade zou jaloers worden op deze jas! De "Tribal Coat" heeft vette tribalpatronen op de voorkant, achterkant en mouwen! Omdat de lange kunstlederen jas gemaakt is van 55% polyuretaan, 30% viscose en 15% polyester, is hij extreem sterk en heeft hij niet zoveel onderhoud nodig als een mantel van 100% leder. Wordt gesloten met een rits.

Artikelnr. 137920
Titel Tribal Coat
Brand Tribal Coat
Artikelonderwerp Industrial
Releasedatum 23-07-2008
Sexe Mannen
Producttype Kunstlederen jas
Patroon effen
Kleur zwart
Buitenmateriaal 55% polyurethaan, 45% viscose
Verzorgingsinstructies Speciale reiniging
Voering 100% polyester
Mouwvoering 100% polyester

Mauritius GmbH International Fashion
Hahnstr. 8
49835 Wietmarschen-Lohne
Germany
shop@mauritius.de