Details
https://www.large.be/p/resist/389411St.htmlVariations
Artikelnr. | 389411 |
Sexe | Unisex |
Muziekgenre | Symphonic Metal |
Mediaformaat 1-3 | CD |
Artikelonderwerp | Bands |
Band | Within Temptation |
Producttype | CD |
Releasedatum | 01-02-19 |
Deze oproep tot verzet is de rode draad van de tracklist op het zevende album van de band. Vier jaar na de uitgave van "Hydra", is Within Temptation terug met "Resist"; een uitvoerig album bestaande uit tien tracks die gedreven worden door geweldige, gure melodieën. "Resist is een mijlpaal voor ons. Als dit album niet tot stand was gebracht, zou Within Temptation niet langer hebben bestaan."
Within Temptation blijft niet binnen haar grenzen; de band besloot met "Resist" een nieuwe richting te volgen wat betreft het creatieve proces en het schrijfproces. Het album bestaat uit explosieve tracks zoals "The Reckoning" (met Jacoby Shaddix van Papa Roach) en het diepzinnige nummer "Firelight", een track die oorspronkelijk werd geschreven voor het soloproject 'My Indigo' van Sharon, en waarop de Belgische alternatieve rockzanger Jasper Sterverlink te horen is. De single "Endless War" is één van de pittigere tracks op het album en bevat een refrein met melodieuze hooks. "Hoe langer we aan dit nummer werkten, hoe moeilijker het werd. Het reflecteert de vibe van het hele album: een modern muziekgeluid met genadeloos gitaarspel en bruut drumwerk dat soms bijna klinkt als hip-hop".
Geef ons je mening over 'Resist'.
Schrijf een beoordeling
- Schrijf een beoordeling met je Large-account.
- Wees zo objectief en redelijk mogelijk en schrijf niets beledigends.
- Vermeld nooit URL's, adressen, e-mailadressen, telefoonnummers of andere persoonlijke gegevens!
- Je gaat ermee akkoord dat je beoordeling op de Large website verschijnt onder jouw naam.
- Een goede recensie vertelt iets over het product zelf en voegt iets toe aan de productinformatie.
Het staat Large vrij om je recensie, zonder opgaaf van redenen, te verwijderen.

Andere sound, maar zeker goed!
Ik heb lang uitgekeken naar dit album, na 2 keer een vertraging van uitgave, is dit album nu eindelijk ge-released en ook in mijn bezit.
Ik moest even wennen, maar ik vond het toch ook wel weer een goede cd.
Het is bombastischer dan ander werk van deze band.
Maar het thema is duidelijk, verzet tegen de huidige gang van beleid, en ik ben het daar mee eens!!!
Ik heb deze disc een paar keer geluisterd, en ik vind het een goede cd, gelukkig is Sharon nog altijd duidelijk te horen.
Persoonlijk vind ik Hydra nog ietsje beter, maar dit is zeker ook niet verkeerd.
Het heeft wel invloeden van de vorige cd, Hydra, maar is ook weer anders dan we gewent zijn.
maar slecht is het zeker niet!
Luister deze cd wat vaker om tot een oordeel te komen is mijn advies.
De beschrijving klopt een heel eind die hier bij staat!
Luister desnoods fragmenten op een andere site die begint met een b en eindigt met een l, ik mag geen concurrentie site noemen dus de meesten weten wat ik bedoel.

Zware tegenvaller
Veel galm, veel 'over the top' geluid, maar nooit eens écht pakkend of kippevel. Veel misplaatst 'alternative' electronica geluid ook. Miskoop. Ik zet maar weer eens 'enter' of 'the dance' op.
Mijn exemplaar staat intussen op de 2e hands-site. Echt zwaar kut. Zonde voor een groep die ooit zoveel in haar mars had.
Kevin d.
Gepost op: 10 februari 2019 02:20:53
Ai, jammer dat het bij jou tegen viel.
Laten we wel wezen, dit is gewoon een goede band.
En ik vind jou reactie wel wat aan de over dreven kant.
Om dit album als 'zwaar kut' te beoordelen vind ik not nice!
Nogmaals dit zijn niet mijn woorden.
Het is een andere sound dat wel, maar nog wel des Within Tempation!
Neem het album Hydra, dat was ook een iet wat andere sound, maar nog wel steeds 1 van mijn favo albums!
Het is nog altijd des Within Temptation.
Ik ben het absoluut niet eens met jou mening!!!
Heeft deze reactie je geholpen?